AII THERAPY | O nás
167
page-template-default,page,page-id-167,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
EM0B9011
NELLY

Rodinný systém je něco, co je naší součástí, ať už chceme, nebo to odmítáme, nenávidíme a utíkáme od toho. Jsme z poloviny naše máma a z druhé náš táta. A proto jsme taky ze čtvrtiny naše babička a z další náš děda. Většinou tušíme, co jsme si od každého z rodičů do svého života převzali. Jaké koncepty, životní moudra a neprůstřelná pravidla. U prarodičů už to bývá nejasnější, mnohdy vůbec netušíme, co ovlivnilo jejich život a co nám skrze svoje děti, tedy skrze naše rodiče, předali. Jaká poselství, která my teď považujeme za naše osobní životní pravdy, jsme nevědomky přejali skrze náš rodinný systém. Jaká témata se táhnou našim rodem třeba už po staletí a možná jeho členům usnadňují život, ale možná ho naopak omezují a spoutávají.

IVANA

Tak tohle jsem vždycky chtěla vědět. Nejdřív jsem hledala v minulých životech a vznikla z toho knížka Skutečné příběhy převtělování. Teď pátrám v sobě a u svých předků, jejichž geny jsem zdědila. A narodila se z toho A2 therapy. Jsem ráda, že vím, na co navazuji a jak se s předky propojit. Vím, že teď už mi pomáhají. Je to velká síla – a taky velká výhoda.